Live Games Planning Specialist

Крайний срок: 08 Май 2024

Условия контракта: Постоянный

Категория: Административный/офисный

«Դիջիթեյն»-ը Թրեյդինգի Տնօրինության համար փնտրում է Լայվ խաղերի պլանավորման մասնագետի, ով պատասխանատու կլինի տվյալների հավաքագրման և դասակարգման համար։ Լայվ խաղերի պլանավորման մասնագետը աշխատելու է սպորտային և սոցիալական իրադարձությունների մեծածավալ բազայի հետ։

Համապատասխան թեկնածուն պետք է ունենա տվյալների վերլուծության, ժամանակի կառավարման և հետազոտություններ անելու ուժեղ հմտություններ:

Обязанности

  • Conduct research and analysis of sports and social events
  • Conduct statistics research on sports and social events
  • Create a database of sports and social events
  • Sort sports and social events by rating
  • Manage sports and social events calendar
  • Supervise, compare and update the events schedule

Требования

  • Միջին մասնագիտական, բակալավրի աստիճան
  • Ռուսերեն և անգլերեն լեզուների լավ իմացություն
  • Համակարգչային գիտելիքներ
  • Արագ կողմնորոշվելու ունակություն
  • Պատասխանատվություն և ճշտապահություն
  • Վերլուծական միտք
  • Մանրուքների նկատմամբ ուշադրություն
  • Մեծաքանակ անուններ հիշելու ունակություն

Требуемый уровень кандидата: Не определено

Дополнительная информация

  • Պատրաստակամություն աշխատել 6-օրյա գրաֆիկով
  • Ցերեկային և երեկոյան հերթափոխով աշխատելու պատրաստակամություն.

                   1-ին շաբաթ – 09։00-17։00

                   2-րդ շաբաթ – 17։00-01։00

Профессиональные навыки

Обработка данных:

Аналитические и исследовательские навыки

Базовые знания о спорте

Личные навыки

Внимательный

Аналитические навыки

Компьютерная грамотность

Вы можете подать заявку на эту вакансию, следуя процедуре подачи заявки.

Процедура подачи заявок

Համապատասխան որակավորում ունեցող թեկնածուները կարող են դիմել մուտք գործելով հետևյալ հղումով

Միայն նախնական ընտրության փուլն անցած թեկնածուները կհրավիրվեն հարցազրույցի։

Фотогалерея

Привилегии для сотрудников

Бесплатные курсы языков
Медицинская страховка
Бесплатный чай, кофе и напитки
Онлайн и местные тренинги
Оплачиваемые выходные
Бонусы, основанные на показателях компании
Программа направления персонала
Игровая зона либо другие развлечения
Скидки и льготы для сотрудников
Массаж

Контакты

Веб-сайт http://www.digitain.com

Найти Digitain в социальных сетях