Business Process Specialist

Крайний срок: 29 Май 2024

Условия контракта: Постоянный

Категория: Бизнес / Менеджмент

Digitain is looking for a self-motivated, passionate and detail oriented professional to fill the vacancy of the Business Process Specialist.

Обязанности

  • Development and classification of a business process map
  • Development of Business standards and processes
  • Documenting processes
  • Development of processes, rollout plans, control of implementation
  • Ensuring the continuous improvement of BPs
  • Preparation and presentation of video clips and other auxiliary material related to the standards and processes developed
  • Participation in the meetings and reunions held in the Company related to working needs

Требования

  • Higher education in the field of Business
  • At least 1 year of experience in a relevant area
  • Knowledge of MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Visio) and other software
  • Fluent in Armenian and English (written and verbal)
  • Knowledge of ISO 9001, ISO 27001 is preferred
  • Knowledge of Process Management principles
  • Process development skills
  • Communication skills
  • Ability to work in a team
  • Ability to prioritize the issue resolution
  • Ability to meet deadlines
  • Ability to work under pressure
  • Drafting and report writing skills
  • Ability to analyze and assess business needs and to come up with rollout plans
  • Writing and presentation skills

Требуемый уровень кандидата: Средний уровень

Подай заявку через staff.am и отслеживай весь процесс онлайн․

Профессиональные навыки

MS Office

английский

Управление процессом

ISO 27001 стандарт

Личные навыки

Навыки презентации

Стрессоустойчивость

Командный игрок

Способность соблюдать крайние сроки

Вы можете подать заявку на эту вакансию, следуя процедуре подачи заявки.

Процедура подачи заявок

Qualified candidates are welcome to apply for the job by following this link.

Фотогалерея

Привилегии для сотрудников

Бесплатные курсы языков
Медицинская страховка
Тимбилдинг и корпоративные мероприятия
Бесплатный чай, кофе и напитки
Онлайн и местные тренинги
Оплачиваемые выходные
Бонусы, основанные на показателях компании
Программа направления персонала
Игровая зона либо другие развлечения
Скидки и льготы для сотрудников
Массаж

Контакты

Веб-сайт http://www.digitain.com

Найти Digitain в социальных сетях