Որակի ապահովում և սերտիֆիկացում

Отклик по эл. почте

Крайний срок: 01 Июнь 2024

Условия контракта: Постоянный

Категория: Обеспечение/контроль качества

Тип вакансии: Полная ставка

Местонахождение: Ереван

Описание работы

ՍԵՐՏԻՖԻԿԱՑՈՒՄ ԵՎ ՈՐԱԿ ՍՊԸ կառավարման համակարգերի սերտիֆիկացման մարմինն աշխատանքի է հրավիրում գերազանց հաղորդակցման հմտություններով, պատրաստակամ և թիմային ոգով որակի ապահովման և սերտիֆիկացման մասնագետի։

Обязанности

  • Carry out the daily activities of the Quality Management Systems Department.
  • Ensure staff training
  • Develop documents in accordance with international and national standards (ISO 17021-1:2015, ISO 9001:2015, ISO 22001:2018, etc.)
  • Ensure the process of internal audits, management review meetings, customer complaints
  • Ensure the implementation of CAPA and deviations
  • Assist in the investigation and management of non-conformance incidents

Требования

  • Higher technical, economic, legal education.
  • At least 1 year of work experience in a similar position
  • Good knowledge of relevant ISO and EEC regulations
  • Attended trainings: ISO 17021-1:2015, ISO 9001:2015 and/or ISO 14001:2015 and/or ISO 22001:2018
  • Excellent knowledge of Armenian, Russian and English languages
  • Good computer skills (MS Office)
  • Excellent communication and presentation skills
  • High sense of responsibility
  • Ability to work effectively in a team

Требуемый уровень кандидата: Не определено

Дополнительная информация

Подай заявку через staff.am и отслеживай весь процесс онлайн․

Профессиональные навыки

ISO

ISO 9001:2008

Стандартизация ISO

ISO 27001 стандарт

Система контроля качества

Поделитесь этой вакансией в соцсетях.

Контакты

Веб-сайт https://www.certify.am/

Телефон: +37496350001

Адрес: Կոտայքի մարզ, Նոր Գյուղ, 6-րդ փ․, թիվ 1 շինություն, Абовян, Армения

Найти «Սերտիֆիկացում և Որակ» ՍՊԸ в социальных сетях