Агент по недвижимости

По эл. почте

Крайний срок: 20 Июль 2024

Условия контракта: Постоянный

Категория: Организация продаж/обслуживания

Тип вакансии: Полная ставка

Местонахождение: Ереван

Описание работы

Are you looking for an exciting career opportunity with unlimited earning potential? Immo Realty is seeking dynamic and motivated individuals to join our team of real estate agents. No prior experience is required – we provide comprehensive training and support to help you succeed!

Обязанности

  • Assist clients in buying, selling, and renting properties.
  • Build and maintain strong relationships with clients.
  • Stay updated on real estate market trends and property values.
  • Provide excellent customer service to ensure client satisfaction.

Требования

  • Strong communication and interpersonal skills.
  • Self-motivated and goal-oriented mindset.
  • Ability to work independently and as part of a team.
  • Willingness to learn and adapt in a fast-paced environment.

Требуемый уровень кандидата: Не определено

Зарплата: До 4000000 AMD На руки в месяц

Дополнительная информация

If you're ready to take control of your career and achieve your financial goals, Immo Realty is the place for you. Join us and embark on a rewarding journey in the real estate industry!

To apply, please call 098777267, or send an email.

Пожалуйста, непременно укажите, что вы узнали о данной вакансии на staff.am.

Личные навыки

Позитивное отношение

Управление временем

Разрешение конфликтов

Предпринимательское мышление

Целеустремленный

Способность работать в команде

Психология

Тяжело трудящийся

Внимание

Хорошая память

Специальные теги

Подача заявки без резюме

Предоставляется обучение

Высшее образование не требуется

Отклик по эл. почте

Поделитесь этой вакансией в соцсетях.

Привилегии для сотрудников

Гибкий график
Бесплатный чай, кофе и напитки
Онлайн и местные тренинги
Бесплатная парковка
Система вознаграждений
Служебная машина
Бонус за лояльность