Graphic Designer

По эл. почте

Крайний срок: 01 Август 2024

Условия контракта: Постоянный

Категория: UI/UX/график дизайн

Описание работы

We are looking for a new player to join our team.

Обязанности

  • Develop and present gaming promotional materials
  • Create visuals in accordance with the style of the brand.
  • Develop concepts, design materials
  • Prepare banners/visuals

Требования

  • Proven experience as Graphic Designer
  • Degree in Design, Fine Arts or related field
  • Exceptional creativity and innovative design skills
  • Knowledge of Adobe Photoshop, Illustrator and other design software
  • Knowledge of Figma is a plus
  • Demonstrable portfolio of completed work
  • Strong time management and organizational skills
  • Knowledge of Persian will be a huge plus

Требуемый уровень кандидата: Средний уровень

Дополнительная информация

You can send your CV to chainrunners.hr@gmail.com

Профессиональные навыки

Graphic design

Личные навыки

Навыки проектирования