Խմբի հաշվետվությունների և բյուջետավորման բաժնի ղեկավար

Отклик по эл. почте

Крайний срок: 20 Июль 2024

Условия контракта: Постоянный

Категория: Финансовый менеджмент

Մենք փնտրում ենք Խմբի հաշվետվությունների և բյուջետավորման բաժնի ղեկավար

Обязанности

  • Կազմել ֆինանսական հաշվետվություններ IFRS ստանդարտների համահունչ (այդ թվում՝ համախմբված)։
  • Համակարգել կառավարչական հաշվետվությունների կազմման գործընթացը, վերանայել և ներկայացնել բաժնետերերին ու տնօրինությանը։
  • Համակարգել, վերանայել և ներկայացնել տարեկան բյուջեների կազմման և փաստացիի հետ համեմատականների անցկացման գործընթացը։
  • Ղեկավարել ֆինանսավորող կազմակերպություններին ներկայացվող մոնիթորինգային հաշվետվությունների կազմման աշխատանքները։
  • Մասնակցել և կառավարել տարեկան ֆինանսական հաշվետվությունների ներքին և արտաքին աուդիտի գործընթացի լիարժեք ցիկլը։

Требования

  • University degree in Economics or Finance
  • At least 3 years of working experience in the relevant field
  • Knowledge of the basics of accounting, tax legislation;
  • Fluency in English and Russian;
  • Knowledge of International Financial Reporting Standards (IFRS);
  • Knowledge of Armenian Software, 1C will be considered an advantage;
  • Strong knowledge of Microsoft Office;
  • ACCA qualification or participation in relevant certification exams will be considered as an advantage;
  • Analytical and critical thinking;
  • Initiative and flexibility;
  • Ability to deal with complex cases and work under pressure.

Требуемый уровень кандидата: Старший

Дополнительная информация

Փոխհատուցումներ և արտոնություններ՝

  • Առողջության ապահովագրություն;
  • Մեկ տարվա ընթացքում 6 ազատ օրերի հնարավորություն - day off (արձակուրդային օրերից զատ);
  • Ծառայողական բջջային կապ (ամսական սահմանաչափով);
  • Գրավիչ զեղչեր տարբեր կազմակերպություններից և սպորտային ակումբներից;
  • Կորպորատիվ տոներ և միջոցառումներ:

 Հետաքրքրված թեկնածուները  կարող են  ուղարկել ինքնակենսագրություն (CV/Resume) հայերեն կամ անգլերեն լեզուներով: Նամակի վերնագրում խնդրում ենք նշել “Խմբի հաշվետվությունների և բյուջետավորման բաժնի ղեկավար:

Հարցազրույցին մասնակցելու համար ընտրված դիմորդները կտեղեկացվեն:

Հայտարարության վերջնաժամկետ՝  հուլիսի 20, 2024թ․:

Профессиональные навыки

1C бухгалтерская программа

ArmSoft бухгалтерская программа

Финансовый анализ

MS Office

IFRS

Личные навыки

Навыки лидерства

Переговорные навыки

Письменные навыки общения

Решение проблем

Критическое мышление

Фотогалерея

Привилегии для сотрудников

Медицинская страховка
Бесплатный чай, кофе и напитки
Онлайн и местные тренинги
Подарки по случаю рождения ребенка
Бесплатная парковка
Медицинское страхование для семьи
Специальные выходные
Скидки и льготы для сотрудников
Отпуск по уходу за ребенком
Приобретение товаров из онлайн брендовых магазинов с логотипом компании
Оплачиваемый отпуск по уходу за ребенком
Свадебный подарок/ подарок на свадьбу
Тренинги по оказанию первой помощи
Подготовка гражданской обороне

Контакты

Веб-сайт https://www.telecomarmenia.am/hy/

Телефон: 010 410 410

Адрес: Тбилисское шоссе 26/6, Ереван, Армения

Найти "Telecom Armenia" OJSC в социальных сетях