Տարածեք այս հայտարարությունը սոց․ մեդիայի միջոցով։
«Ճաննախագիծ ինստիտուտ» ՍՊԸ-ն Հայաստանի Տրանսպորտի նախարարության «Հայճաննախագիծ» պլանավորման ինստիտուտի իրավահաջորդն է, որը հիմնադրվել է ավելի քան հիսուն տարի առաջ՝ ճանապարհային ոլորտում գործունեություն ծավալելու համար և ունի Հայաստանում խորհրդատվական ծառայություններ մատուցելու նշանակալի աշխատանքային փորձ։ Մեր փորձը ներառում է ճանապարհային ոլորտում խորհրդատվական ծառայությունների տարբեր ասպեկտներ՝ ներառյալ տեխնիկատնտեսական ուսումնասիրություններ, բնապահպանական և սոցիալ-տնտեսական ուսումնասիրություններ ու մշտադիտարկում, դաշտային հետազոտություններ, նախագծում, շինարարության վերահսկողություն՝ ըստ FIDIC-ի և այլ տեսակի միջազգային պայմանագրերի, տեխնիկական աջակցություն և ինստիտուցիոնալ ամրապնդում,  ծառայությունների գնում՝ ըստ միջազգային ֆինանսական հաստատությունների կանոնների, և այդ ամենը վերաբերում է հատկապես ճանապարհային և քաղաքային ծրագրերին։