Back Office Coordinator

Отклик по эл. почте

Крайний срок: 10 Июль 2024

Условия контракта: Постоянный

Категория: Туризм/ Гостиничный бизнес

We are excited to announce an excellent opportunity for a Back Office Coordinator to join our team in anticipation of the grand opening of our brand-new hotel. As a Back Office Coordinator you will track the entry and exit of goods in the warehouse, register them in the hotel program, provide reports and etc.

Обязанности

  • Make an accurate entry of the received products into the hotel program,
  • Track warehouse movement and perform warehouse inventory
  • Participate in monthly, quarterly inventory work,
  • Manage waste control activities generated
  • Provide all required internal reporting

Требования

  • Higher education preferably in Accounting
  • Knowledge of TrioSoft PMS is desirable
  • Knowledge of English and Russian languages
  • Flexibility

Требуемый уровень кандидата: Не определено

If you want to work in an energetic environment where you will be challenged, rewarded, and inspired.

Feel free to send your CV to hr@hayasahotels.com for more information.

Личные навыки

Решение проблем

Способность работать в команде

Быстрая способность к обучению

Внимание

Привилегии для сотрудников

Годовой бонус
Ежегодный пересмотр зарплаты
Тимбилдинг и корпоративные мероприятия
Бесплатный чай, кофе и напитки
Бесплатная еда / Купоны
Тренинги по оказанию первой помощи

Контакты

Веб-сайт https://www.hayasahotels.com/

Телефон: +37495903080

Адрес: 46 Leo Street, Ереван, Армения

Найти ԿԱՄ ԴԵՎԵԼՈՓՄԵՆԹՍ ՍՊԸ в социальных сетях