Executive Assistant

По эл. почте

Крайний срок: 01 Июнь 2024

Условия контракта: Постоянный

Категория: Административный/офисный

We are seeking a highly organized and efficient Executive Assistant. The ideal candidate will be detail-oriented, possess excellent communication skills, and thrive in our dynamic team.

Обязанности

  • Manage director’s calendar, scheduling meetings, appointments, and travel arrangements
  • Provide administrative assistance to the Executive
  • Conduct research, compile data and present the necessary domain-related information
  • Task Management
  • Handle business correspondence in Armenian, Russian and English
  • Prepare presentations, reports, and other documents
  • Coordinate and assist with special projects as assigned
  • Handle ad-hoc administrative tasks as needed

Требования

  • Higher education
  • Experience as an executive assistant or similar role will be an advantage
  • Proficient in both spoken and written Armenian, Russian and English
  • Proficient in Microsoft Office, Google docs
  • Excellent organizational and time-management skills
  • Flexibility and analytical mindset

Требуемый уровень кандидата: Не определено

If you meet the qualifications listed above, we encourage you to apply for this exciting Executive Assistant role at AutoFan AC LLC sending your CV to hr@autofan.am

Личные навыки

Позитивное отношение

Управление временем

Гибкость

Творческое мышление

Аналитические навыки

Фотогалерея

Привилегии для сотрудников

Тимбилдинг и корпоративные мероприятия
Бесплатный чай, кофе и напитки
Онлайн и местные тренинги
Система вознаграждений
Культура деления знаниями
Скидки и льготы для сотрудников

Контакты

Веб-сайт http://autofan.am/

Телефон: +37443491516

Адрес: 34 Garegin Nzhdeh St, Ереван, Армения

Найти Autofan в социальных сетях