Тур администратор

По эл. почте

Крайний срок: 25 Май 2024

Условия контракта: Постоянный

Категория: Туризм/ Гостиничный бизнес

"Hyur Service" travel company is looking for enthusiastic, motivated and creative individuals to join our team in the exciting world of tourism!

Обязанности

  • provide customer service both written and verbal
  • be aware of all services provided by the company
  • respond to customer inquiries via phone, email and other channels and ensure customer satisfaction
  • provide information about company's services to customers including transportation, accommodation, tour packages and tours in Armenia

Требования

  • Bachelor's degree
  • Excellent communication skills both written and verbal
  • Excellent knowledge of Armenian, Russian and English languages (knowledge of German / Italian will be an advantage)
  • Ability to work in a team
  • Ability to work under pressure
  • Analytical mindset

Требуемый уровень кандидата: Не определено

Зарплата: От 150000 AMD На руки в месяц

All interested candidates can send their CV's to following email address: hr.hyurservice@gmail.com

Профессиональные навыки

Туризм въездной

Личные навыки

Ориентация на клиента/услуг

Отклик по эл. почте

Привилегии для сотрудников

Годовой бонус
Бесплатный чай, кофе и напитки
Система вознаграждений
Культура деления знаниями
Регулярный пересмотр зарплаты
Скидки и льготы для сотрудников
Подарки на праздники
Бесплатное питание
Оплачиваемый отпуск по уходу за ребенком
Помощь при усыновлении
Программа помощи сотрудникам

Контакты

Веб-сайт https://hyurservice.com

Телефон: +37493504040

Адрес: 96 Nalbandyan Street, Ереван, Армения