Share this job via your favorite social media channel.
About company
Ընկերության մասին - «Ֆրիվեյ Ֆայնանս» ՓԲ Ընկերությունը հաշվապահական գրասենյակ է, որը տրամադրում է հաշվապահական և հարկային խորհրդատվություն տեղական և արտասահմանյան ընկերություններին: Ընկերության գործունեությանը ծանոթանալու համար կարող եք այցելել մեր կայքը՝ www.freeway.am:
Accounting office "Freeway Finance" provides accounting and tax consulting services to Armenian and international companies. Our goal is to decrease financial risks of our partners and to increase the efficiency. Our company completely takes over the communications with the state bodies of Armenia (such as the Tax Inspectorate, the National Statistical Service, etc.). Our specialists speak three languages (Armenian, English and Russian). And we have expertise in accounting in many sectors of the economy, from public catering and trading to IT, health care, logistics and mining.