Административный координатор

По эл. почте

Крайний срок: 22 Май 2024

Условия контракта: Постоянный

Категория: Административный/офисный

Тип вакансии: Полная ставка

Местонахождение: Абовян

Գրինհաուզ Ինժեներինգ ՍՊ ընկերությունը աշխատանքի է հրավիրում ադմինիստրատիվ աշխատանքների համակարգողի:

Обязанности

  • Organize and implement administrative workflows
  • Ensure smooth document flow
  • Effectively communicate with international and local partners via phone, email, and other forms of communication
  • Coordinate local and international business trips for company employees
  • Maintain ongoing correspondence with partners regarding current and upcoming projects
  • Maintain and update databases
  • Draft business and official letters
  • Ensure the effective and uninterrupted operation of all necessary organizational processes
  • Perform any additional tasks within the scope of the position

Требования

  • Higher education
  • Proficiency in Armenian, English, and Russian languages
  • Written and verbal communication skills
  • Organizational and planning abilities
  • Basic MS Office computer skills
  • Ability to meet deadlines and manage multiple tasks simultaneously
  • Teamwork
  • Prior experience in a relevant field will be considered an advantage

Требуемый уровень кандидата: Не определено

Подай заявку через staff.am и отслеживай весь процесс онлайн․

Профессиональные навыки

Административная поддержка

Личные навыки

Письменные навыки общения

Управление временем

Способность работать в команде

Чувство ответственности

Контакты

Веб-сайт http://www.ghe.am/

Телефон: +37410201620

Адрес: 27 Azatutyan Avenue, Ереван, Армения

Найти Greenhouse Engineering LLC в социальных сетях