Project Manager ( intern )

По эл. почте

Крайний срок: 07 Июль 2024

Условия контракта: Постоянный

Категория: Управление продуктами/проектами

The ideal candidate uses his customer relationship background to provide a great customer experience. Project Manager will work closely with Developers and Clients, coordinating the work efforts across our organization to ensure a successful customer outcome.

Обязанности

  • Develop and maintain long-term relationships with clients
  • Communicate client needs and demands to respective departments
  • Manage projects within client relationships, work to carry out client goals while meeting company goals
  • Service multiple clients concurrently by meeting deadlines

Требования

NO EXPERIENCE IS NEEDED !!!

  • An excellent knowledge of Russian language ( written and verbal )
  • Basic comupter skills

Nice to:

  • be familiar with programing and GIT.
  • know English

Требуемый уровень кандидата: Не определено

Дополнительная информация

  • Analytical skills
  • Excellent written and verbal communication skills
  • Knowledge of Russian (must) and English (as a plus) languages
  • High learning ability and focus on the final result
  • Experience in team leadership and project management systems is a plus

Профессиональные навыки

Русский язык

Личные навыки

Письменные навыки общения

Решение проблем

Творческое мышление

Multitasking

Отклик по эл. почте

Привилегии для сотрудников

Годовой бонус
Ежегодный пересмотр зарплаты
Медицинская страховка
Бесплатный чай, кофе и напитки
Массаж
Оплачиваемые выходные
Игровая зона либо другие развлечения
Регулярный пересмотр зарплаты
Отсутствие дресс-кода
Программа направления персонала

Контакты

Веб-сайт http://arplusplus.tech/

Телефон: +37491090724

Адрес: 15 Vardanants Street, Ереван, Армения