SMM specialist

Отклик по эл. почте

Крайний срок: 01 Август 2024

Условия контракта: Постоянный

Категория: Маркетинг/Реклама

Тип вакансии: Полная ставка

Местонахождение: Ереван

Описание работы

IMUSIC ընկերությունը աշխատանքի է հրավիրում ակտիվ, ճկուն ու մոտիվացված SMM մասնագետի։

Обязанности

  • Արդյունավետ վարել սոցիալական էջերը
  • Գրագետ պատասխանել մեկնաբանություններին
  • Սոցիալական հարթակներում իրականացնել ուսումնասիրություն, կատարել վերլուծական աշխատանք, հանդես գալ թիրախային առաջարկներով
  • Դուրս բերել և հավաքագրել անալիտիկ տվյալները

Требования

  • Հայերեն, անգլերեն, ռուսերեն լեզուների լավ իմացություն
  • Քոփիրայթինգի հմտություն
  • Հաղորդակցման և ներկայացման հմտություններ
  • Թիմում աշխատելու ունակություն

Требуемый уровень кандидата: Джуниор

Дополнительная информация

Մենք առաջարկում ենք՝

  • 5-օրյա աշխատանքային գրաֆիկ
  • ՀՀ օրենսդրությանը համապատասխան պաշտոնական գրանցում
  • Աշխատանք ժամանակակից հարմարավետ գրասենյակում
  • Բժշկական ապահովագրություն
  • Անհրաժեշտության դեպքում՝ վերապատրաստում
Пожалуйста, непременно укажите, что вы узнали о данной вакансии на staff.am.

Профессиональные навыки

Adobe Photoshop

Личные навыки

Письменные навыки общения

Управление временем

Навыки презентации

Способность работать в команде

Чувство ответственности

Специальные теги

Подходит для студентов

Поделитесь этой вакансией в соцсетях.

About Naghashyan Solutions

Naghashyan Solutions delivers technically advanced programming as well as creative and intuitive design for online stores and brand websites.

E-Commerce is one of the main areas where our company specializes.

We provide a complete suite of services including:

  • Design and implementation of online stores
  • Design and implementation of software and hardware tools necessary for the organization of business functions
  • Integration of ERP and CRM systems with online stores
  • Long-term software development and maintenance services

Our main clients are in the US, UK, Italy, Austria, Germany and Armenia.

Просмотреть больше

Просмотреть меньше

Привилегии для сотрудников

Бесплатные курсы языков
Годовой бонус
Ежегодный пересмотр зарплаты
Медицинская страховка
Тимбилдинг и корпоративные мероприятия
Онлайн и местные тренинги
Тренинг/обучение за рубежом
Бесплатный чай, кофе и напитки
Бонусы, основанные на показателях компании
Оплачиваемые выходные
Гибкий график
Спортивный пакет
Специальные выходные
Бизнес-путешествия

Контакты

Веб-сайт https://naghashyan.com/

Телефон: +37477777942

Адрес: 1 49th Street, Ереван, Армения

Найти Naghashyan Solutions в социальных сетях