Senior Automation QA Engineer

По эл. почте

Крайний срок: 01 Август 2024

Условия контракта: Постоянный

Категория: Обеспечение/контроль качества

Որակի ապահովման ավտոմատացման մասնագետը պատասխանատու է թեստավորման ավտոմատացման համակարգի ներդրման, թեստավորման գործընթացի կառավարման, թերությունների բացահայտման և արդյունքների մասին հաշվետվությունների ներկայացման համար, ինչպես նաև պատասխանատու է թիմի կրտսեր և միջին օղակի անդամների մենթորության համար:

Обязанности

  • Design, develop, and maintain automated test scripts using Python
  • Create detailed, comprehensive, and well-structured test plans and test cases
  • Execute automated test scripts and analyze results to identify bugs and issues
  • Document and report test results, providing clear and concise feedback to the development team
  • Track and manage defects and work with developers to resolve them
  • Continuously improve test automation frameworks and tool
  • Work closely with cross-functional teams, including developers, product managers, and other QA engineers
  • Assist in the manual testing process as needed to ensure comprehensive test coverage
  • Create and maintain documentation for test plans, test cases, and test automation frameworks
  • Ensure that automated tests are integrated into the CI/CD pipeline

Требования

  • Բարձրագրույն կրթություն հարակից ոլորտներում
  • Առնվազն 5 տարվա աշխատանքային փորձ որակի ապահովման մասնագետի պաշտոնում
  • Python ծրագրավորման լեզվի գերազանց իմացություն
  • Git, CI/CD, Jenkins/Azure գիտելիքներ
  • Client/Server հաղորդակցման մոդելի գերազանց իմացություն
  • SQL փորձը կդիտվի որպես առավելություն

Գործարար որակներ և անձնային հատկանիշներ.

  • Ժամանակի կառավարման հմտություններ
  • Վերլուծական մտածելակերպ և խնդիրներ լուծելու պատրաստակամություն
  • Հաղորդակցման գերազանց հմտություններ

Требуемый уровень кандидата: Старший

Дополнительная информация

Դիմելու ընթացակարգ.

Հետաքրքրված անձինք դիմելու համար կարող են սեղմել «Դիմել» կոճակը և լրացնել դիմում-հայտը մինչև օգոստոսի 1։

Профессиональные навыки

Python

SQL

Отклик по эл. почте

Привилегии для сотрудников

Годовой бонус
Ежегодный пересмотр зарплаты
Бесплатные курсы языков
Медицинская страховка
Тренинг/обучение за рубежом
Онлайн и местные тренинги
Оплачиваемые выходные
Культура деления знаниями
Регулярный пересмотр зарплаты
Бонусы, основанные на показателях компании
Специальные выходные
13-ая зарплата
Бизнес-путешествия
Возмещение расходов обучения и сертификации
Сообщество и личное развитие
Скидки и льготы для сотрудников
Программа направления персонала
Отпуск по уходу за ребенком
Подарки на праздники
Участие в спортивных и интеллектуальных играх